اولین و بزرگترین مرجع تخصصی انیمیشن و کارتون‌

 


 

تمامی انیمیشن‌های بارگزاری شده بر روی وبسایت به صورت فشرده و با پسوند «rar» می‌باشند، لذا جهت خارج کردن فایل‌ها از حالت فشرده به نرم‌افزار وینرار (به انگلیسی: Winrar) نیاز خواهید داشت که از لینک زیر قابل دریافت می باشد. 

پس از نصب نرم افزار وینرار (به انگلیسی: Winrar) با راست کلیک بر روی فایل دانلود شده و انتخاب گزینه «Extract Here» می‌توانید فایل‌ها را از حالت فشرده خارج نمایید. بایستی توجه داشته باشید که تمامی فایل‌ها دارای کلمه عبور می‌باشند. در وارد کردن حروف کلمه عبور دقت لازم را به عمل بیاورید.


کلمه عبور:
www.minitoons.ir
 

رفع مشکل اکسترکت فایل‌ها:
قابل ذکر است، فایل‌هایی که برای دانلود قرار گرفته‌اند چندین بار قبل و بعد از قرار گرفتن بر روی هاست توسط ما تست گردیده در نتیجه فایل‌ها کاملآ سالم هستند اما در برخی مواقع به دلیل توقف‌های موقتی که کاربران در هنگام دانلود فایل‌ها انجام می‌دهند فایل‌ها دچار مشکل می‌شوند. به همین منظور تمامی فایل‌های بارگزاری شده بروی سایت دارای ۵% ریکاوری می‌باشند. این ویژگی باعث می‌شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل‌ها، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید، نرم افزار وینرار (به انگلیسی: Winrar) را اجرا نموده، به محلی که فایل‌های فشرده را دانلود کرده‌اید مراجعه کنید و فایل مورد دار را انتخاب کرده و گزینه «Repair» که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره‌سازی آن انتخاب کنید. پس از اتمام کار، به محلی که برای ذخیره‌سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل جدید را اکسترکت نمایید.
 

 


 

 

بعد از اکسترکت کردن (خارج سازی از حالت فشرده) می‌توانید انیمیشن‌ها را با استفاده از نرم‌افزارهای زیر مشاهده نمایید. در صورتی که مجموعه‌ها دارای زیرنویس فارسی یا انگلیسی هستند فقط با کشیدن فایل زیرنویس و رها کردن آن بروی فیلم در حال اجرا و یا با هم‌نام کردن فایل زیرنویس و فیلم، مجموعه را همراه با زیرنویس تماشا بفرمایید.

 

 

Media Player ClassicKMPlayer

 

 


 

راهنمای رفع مشکل زیرنویس فارسی:

 

جهت استفاده از زیرنویس‌ها یک روش این است که هنگام نمایش فیلم‌ها زیرنویس را کشیده (Drag) و بروی فیلم در حال اجرا رها کنیم. روش دیگر اینکه قبل از اجرای فایل تصویری زیرنویس را هم‌نام با فایل تصویری می‌کنیم و سپس فیلم را اجرا می‌کنیم. قابل ذکر است که این دو روش برای اکثر پلیرها قابل استفاده هستند. در صورتی که بعد از افزودن، زیرنویس به صورت حروف ناخوانا نمایش داده می‌شود (معمولا برای زیرنویس فارسی این مشکل رخ می‌دهد) با توجه به سیستم‌عامل خود از یکی از دو روش زیر برای حل مشکل استفاده بفرمایید.

 

در ویندوز هفت (7) و ویستا (Vista):
روی دکمه «Start» کلیک کرده و «Control Panel» را باز نمایید. از بخش بالای پنجره باز شده، «View by» را روی «Small icons» یا «Large icons» قرار دهید و سپس وارد تنظیمات «Region and Language» شوید. در پنجره‌ای که باز می‌شود به سربرگ «Administrative» رفته و در کادر «Language for non-Unicode Programs» روی دکمه «Change system locale» کلیک کنید. در پنجره جدید «Current system locale» را روی «Persian» قرار دهید. سپس سیستم از شما درخواست راه‌اندازی مجدد کرده و با کلیک بر روی «Restart now» سیستم به طور خودکار ریست می‌گردد. اکنون مشکل شما حل شده است.

 

در ویندوز اکس‌پی (XP):
روی دکمه «Start» کلیک کرده و «Control Panel» را باز نمایید. از بخش راست پنجره باز شده، دکمه «Switch to Classic View» را فشار دهید و سپس وارد تنظیمات «Regional and Language Options» شوید. در پنجره‌ای که باز می‌شود به سربرگ «Advanced» رفته و از منوی آبشاری موجود در کادر «Language for non-Unicode Programs»  گزینه «Farsi» را انتخاب نمایید. سپس سیستم از شما درخواست راه‌اندازی مجدد کرده و با کلیک بر روی «Yes» سیستم به طور خودکار ریست می‌گردد. اکنون مشکل شما حل شده است.

 

  گزارش مشکل در محتوا