اولین و بزرگترین مرجع تخصصی انیمیشن و کارتون‌

پلی‌موبیل، به کارگردانی انیماتور پویانمایی منجمد، لینو دی سالوو، ساخته خواهد شد.

ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۱

 

 

سرپرست تیم انیمیشن‌سازی «منجمد – Frozen»، لینو دی سالوو (به انگلیسی: Lino Di Salvo) برای کارگردانی فیلم پلی‌موبیل (به انگلیسی: Playmobil: Robbers, Thieves & Rebels)، با بودجه 75 میلیون دلاری و بر اساس برند اسباب‌بازی فروشی قدیمی به همین نام، انتخاب شد.

 

 

 

 

دی سالوو که 17 سال از عمرش را در کمپانی دیزنی مشغول به کار بوده، در کارنامه‌اش کارگردانی انیمیشن پرافتخار منجمد، که توانست بیش از 1.2 میلیارد دلار فروش جهانی داشته باشد و رکورد فروش تاریخ پویانمایی را کسب نماید، را دارد. وی همچنین در تولید دیگر انیمیشن‌های معتبر والت دیزنی همچون «گیسوکمند – Tangled» و «تیزپا – Bolt» نیز نقش داشته است. علاوه بر این‌ها دی سالوو در سال 2014 تحت عنوان مدیر خلاق به کمپانی پارامونت انیمیشن نیز پیوست.

 

 

 

پلی‌موبیل توسط کمپانی او.ان (به انگلیسی: ON Entertainment) توسعه خواهد یافت. شایان ذکر است تنها کمپانی بزرگ کشور فرانسه که توانایی تولید مستقل پویانمایی در این ابعاد و بدون کمک استودیوهای آمریکایی را داراست همین کمپانی او.ان است. همچنین این پویانمایی بر اساس شرکت معتبر و قدیمی ساخت اسباب‌بازی پلی‌موبیل که تا کنون بیش از 2.8 میلیارد قطعه اسباب‌بازی به بیش از 100 کشور جهان  ارسال کرده، ساخته می‌گردد. از دیگر محصولات کمپانی او.ان می‌توان به پویانمایی «شازده کوچولو – The Little Prince» اشاره کرد که عنوان پرفروش‌ترین پویانمایی فرانسوی را کسب کرد و توانست جایزه یونی‌فرانس (به انگلیسی: UniFrance’s 2015 French Cinema Award) را برای سازندگانش به ارمقان بیاورد.

 

پلی موبیل قرار است تا پایان سال 2018 عرضه جهانی گردد.

نظرات

کمپانی‌ها

کمپانی دیزنی disney company


لوگو کمپانی پیکسار pixar company brand logo


لوگو کمپانی dws


لوگو کمپانی جیبلی ghibili company logo


dc universe company logo لوگو کمپانی دی سی یونیورس


کمپانی بلواسکای blueskye company


nickelodeon company کمپانی نیکلدیون


 کمپانی سونی sony company logo


 ایلومینیشن illumination کمپانی


کمپانی مارول marvel


کمپانی لگو

سری-کامل-کارتون-بابا-لنگ-درازسری-کامل-کارتون-آنی-شرلی-با-
خانواده-دکتر-ارنستسری-کامل-کارتون-زنان-کوچک-
  گزارش مشکل در محتوا