اولین و بزرگترین مرجع تخصصی انیمیشن و کارتون‌

[باکس آفیس] پیروزی افراد پنهان (6 تا 8 ژانویه 2017)

ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۱

 

 

صدر باکس آفیس دومین هفته سال 2017 را فیلم سینمایی افراد پنهان (به انگلیسی: Hidden Figures) از آن خود کرد. محصول کمپانی فاکس قرن بیستم (به انگلیسی: 20th Century Fox) که به کارگردانی تئودور ملفی (به انگلیسی: Theodore Melfi) ساخته شده، در چهارمین هفته اکران خود توانست با فروش 22.8 میلیون دلار از جایگاه هفدهم جدول در هفته پیش، به جایگاه اول صعود کند که علت آن می‌تواند افزایش تعداد سالن‌های نمایش این فیلم از 25 سینما در سه هفته گذشته به 2471 سالن در آمریکا باشد.

 

 

 

 

در جایگاه دوم این هفته، فیلم "راگ وان: داستانی از جنگ ستارگان" با 22.0 میلیون دلار قرار گرفته که در سه هفته اول اکران، با فروشی چشم‌گیر در صدر بود. راگ وان با فروش 447.3 میلیون دلار و آن هم تنها در چهار هفته اکران، بدون در نظر گرفتن نرخ تورم، هم اکنون هشتمین فیلم پرفروش در آمریکاست که مجموع فروش آن در سراسر جهان از 914 میلیون دلار عبور کرده است.

 

 

 

 

اما در میان ده فیلم برتر آخر این هفته، نام دو انیمیشن هم به چشم می‌خورد. نخست انیمیشن آواز (به انگلیسی: Sing) محصول کمپانی ایلومینیشن اینترتینمنت (به انگلیسی: Illumination Entertainment) که در سومین هفته، با افت 50 درصدی نسبت به آخر هفته گذشته، 20.7 میلیون دلار فروش داشت که این مبلغ، آن را در جایگاه سوم جدول قرار داد. انیمیشن موانا (به انگلیسی: Moana) محصول کمپانی والت دیزنی (به انگلیسی: Walt Disney) نیز با 6.3 میلیون دلار در جایگاه هشتم قرار دارد. مجموع فروش موانا در سراسر جهان، از مبلغ 450 میلیون دلار رد شده است.

 

نظرات

کمپانی‌ها

کمپانی دیزنی disney company


لوگو کمپانی پیکسار pixar company brand logo


لوگو کمپانی dws


لوگو کمپانی جیبلی ghibili company logo


dc universe company logo لوگو کمپانی دی سی یونیورس


کمپانی بلواسکای blueskye company


nickelodeon company کمپانی نیکلدیون


 کمپانی سونی sony company logo


 ایلومینیشن illumination کمپانی


کمپانی مارول marvel


کمپانی لگو

سری-کامل-کارتون-بابا-لنگ-درازسری-کامل-کارتون-آنی-شرلی-با-
خانواده-دکتر-ارنستسری-کامل-کارتون-زنان-کوچک-
  گزارش مشکل در محتوا