اولین و بزرگترین مرجع تخصصی انیمیشن و کارتون‌

[باکس آفیس] صدرنشینی مجدد افراد پنهان (13 تا 16 ژانویه 2017)

ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۸

 

 

16 ژانویه، یادبود زادروز مارتین لوتر کینگ (به انگلیسی: Martin Luther King)، رهبر جنش مدنی سیاه‌پوستان، که در ادامه تعطیلات آخر هفته در آمریکا قرار گرفت، گزارش باکس‌آفیس آخر این هفته را به چهار روز افزایش داد. بر این اساس در دومین هفته سال 2017، فیلم سینمایی افراد پنهان (به انگلیسی: Hidden Figures) با افزایش فروش 14 درصدی نسبت به آخر هفته گذشته، یعنی 26 میلیون دلار، در صدر جدول قرار گرفت. افراد پنهان، دومین هفته اکران عمومی خود را گذراند. اما در جایگاه دوم جدول، انیمیشن آواز (به انگلیسی: Sing) قرار دارد که در چهارمین هفته اکران، در آخر هفته گذشته 19.1 میلیون دلار فروش داشت. این انیمیشن، در مجموع فروش خود در دنیا، از رقم 402 میلیون دلار عبور کرده است.

 

 

 

 

در جایگاه سوم، فیلم درام و موزیکال لا لا لند (به انگلیسی: La La Land) قرار دارد که با افزایش 333 سالن نسبت به هفته گذشته، در 1848 سینما اکران شد و فروش 17.5 میلیون دلاری، این فیلم را در جایگاه سوم جدول قرار داد. فیلم علمی تخیلی و حماسی "راگ وان: داستانی از جنگ ستارگان" که هر هفته، در جدول پرفروش‌های جهان، رتبه خود را بالاتر می‌برد، در پایان این هفته 17.1 میلیون دلار فروش داشت که در میان پرفروش‌های تاریخ سینمای آمریکا، از رتبه 8 در هفته گذشته به رتبه 7 صعود کرد. لازم به ذکر است که راگ وان هم اکنون 28 امین فیلم پرفروش تاریخ سینما است و هنوز هم امکان بهبود این رتبه در هفته‌های بعدی وجود دارد.

 

 

 

 

در آخر می‌پردازیم به سه فیلم تازه اکرانی که در اولین هفته اکران خود، در میان ده فیلم برتر دیده می‌شوند. ابتدا فیلم خداحافظ مرد (به انگلیسی: The Bye Bye Man) به کارگردانی استیسی تایتل (به انگلیسی: Stacy Title) که در ژانر ترسناک ساخته شده و پنجمین فیلم پرفروش این هفته بود. اما بعد از آن، فیلم کمدی اکشن کامیون‌های هیولا (به انگلیسی: Monster Trucks) به کارگردانی کریس وج (به انگلیسی: Chris Wedge) قرار دارد. در جایگاه هشتم جدول این هفته، فیلم بی‌خوابی (به انگلیسی: Sleepless) در ژانر درام جنایی قرار دارد که به کارگردانی باران بو اودار (به انگلیسی: Baran bo Odar) ساخته شده است.

 

نظرات

کمپانی‌ها

کمپانی دیزنی disney company


لوگو کمپانی پیکسار pixar company brand logo


لوگو کمپانی dws


لوگو کمپانی جیبلی ghibili company logo


dc universe company logo لوگو کمپانی دی سی یونیورس


کمپانی بلواسکای blueskye company


nickelodeon company کمپانی نیکلدیون


 کمپانی سونی sony company logo


 ایلومینیشن illumination کمپانی


کمپانی مارول marvel


کمپانی لگو

سری-کامل-کارتون-بابا-لنگ-درازسری-کامل-کارتون-آنی-شرلی-با-
خانواده-دکتر-ارنستسری-کامل-کارتون-زنان-کوچک-
  گزارش مشکل در محتوا