اولین و بزرگترین مرجع تخصصی انیمیشن و کارتون‌

  • [باکس آفیس] اسپلیت و صدرنشینی دوباره (۲۷ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۱۷)


باکس آفیس آخر هفته اولین ماه سال جدید میلادی، شاهد صدرنشینی مجدد فیلم اسپلیت (به انگلیسی: Split) به کارگردانی ام. نایت شیامالان (به انگلیسی: M. Night Syamalan) کارگردان مطرح هندی بود. این فیلم که در ژانر وحشت روانشناختی ساخته شده، در دومین هفته صدرنشینی خود، ۲۵٫۶ میلیون دلار فروخت. اسپلیت در مجموع فروش داخلی و خارجی خود و در دومین هفته اکران، از مبلغ ۱۰۱ میلیون دلار، عبور کرده است. تنها انیمیشنی که در میان ده فیلم برتر دیده می‌شود، انیمیشن آواز (به انگلیسی: Sing) است که در ششمین هفته اکران خود، با فروش ۶٫۴ میلیون دلار در پایان این هفته، جایگاه هفتم جدول را از آن خود کرد.
[باکس آفیس] اسپلیت و صدرنشینی دوباره (۲۷ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۱۷)
اما در هفته‌ای که گذشت، سه فیلم جدید به باکس آفیس اضافه شد. هدف یک سگ (به انگلیسی: A Dog’s Purpose) فیلمی در ژانر درام کمدی به کارگردانی لاسه هالستروم (به انگلیسی: Lasse Hallstrom) که با استقبال گرم تماشاگران، با فروش ۱۸٫۲ میلیون دلار، جایگاه دوم را از آن خود کرد. فیلم رزیدنت اویل: قسمت پایانی (به انگلیسی: Resident Evil: The Final Chapter) با فروشی معادل ۱۳٫۶ میلیون دلار در رتبه چهارم قرار دارد که ششمین و آخرین قسمت از مجموعه “رزیدنت اویل”، فیلمی اکشن، علمی تخیلی و ترسناک می‌باشد که اولین بار در سال ۲۰۰۲ عرضه شد و تمامی نسخه‌های آن را پاول ویلیام اس. اندرسون (به انگلیسی: Paul William S. Anderson) کارگردانی کرده است.
[باکس آفیس] اسپلیت و صدرنشینی دوباره (۲۷ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۱۷)
در انتهای جدول، طلا (به انگلیسی: Gold) فیلمی در سبک جنایی ماجراجویی، به کارگردانی استیون گیگان (به انگلیسی: Stephen Gaghan) به چشم می‌خورد که ۳٫۴ میلیون دلار فروش داشت و برخلاف دو فیلم تازه اکران دیگر، فعلا تنها در آمریکا و ۲۱۶۶ سالن سینما اکران می‌شود. سازندگان این فیلم، رقم بودجه آن را هنوز اعلام نکرده‌اند. از دیگر نکات جدول این هفته، تداوم حضور فیلم “راگ وان: داستانی از جنگ ستارگان” در میان فیلم‌های برتر و از آن مهم‌تر، رسیدن به جایگاه ۲۱ امین فیلم پرفروش سینما با مجموع ۱٫۰۳۳ میلیون دلار است.
[باکس آفیس] اسپلیت و صدرنشینی دوباره (۲۷ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۱۷)

نظرات

کمپانی‌ها

کمپانی دیزنی disney company


لوگو کمپانی پیکسار pixar company brand logo


لوگو کمپانی dws


لوگو کمپانی جیبلی ghibili company logo


dc universe company logo لوگو کمپانی دی سی یونیورس


کمپانی بلواسکای blueskye company


nickelodeon company کمپانی نیکلدیون


 کمپانی سونی sony company logo


 ایلومینیشن illumination کمپانی


کمپانی مارول marvel


کمپانی لگو

سری-کامل-کارتون-بابا-لنگ-درازسری-کامل-کارتون-آنی-شرلی-با-
خانواده-دکتر-ارنستسری-کامل-کارتون-زنان-کوچک-
  گزارش مشکل در محتوا